Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ A MARKETINGOVÉHO SOUHLASU

Společnost Smart Relo, s.r.o., IČO: 17744229, sídlo: Václavské náměstí 831/21, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Naše produkty a služby tvoříme pro skutečné lidi a firmy a jejich každodenní potřeby či ojedinělé situace. Hlavním kritériem při poskytování produktů a služeb je pro nás spokojenost našich klientů. Při sběru, uchování a zpracování osobních údajů uplatňujeme takové postupy a mechanismy zabezpečení, které minimalizují možnost jejich zneužití, protože zabezpečení a ochrana osobních údajů jsou našimi klíčovými prioritami. 

Abychom byli schopni zajistit vhodnost našich nabídek, a nezahlcovali Vás nabídkou nevhodných produktů, žádáme Vás tímto o souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, a to v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

1. Údaje, které budeme na základě Vašeho souhlasu zpracovávat, jsou:

Jde o údaje, které získáváme přímo od Vás, z veřejných zdrojů (včetně informací ze sociálních sítí a internetu, které o sobě sami zveřejníte), z průzkumů a uživatelských testování nebo od spolupracujících stran.

2. Účelem zpracování osobních údajů se rozumí nabídka produktů a služeb poskytovaných společností Business Project Invest s.r.o.,. a spolupracujícími třetími stranami, a to i prostřednictvím elektronických kanálů, dále marketingové zpracování, analýzy a profilování s cílem přizpůsobit naši nabídku Vašim potřebám a zkvalitnit poskytované služby.

3. Na základě tohoto Vámi uděleného souhlasu budeme zpracovávat údaje uvedené v odst. 1 po dobu využívání produktů a služeb a následující rok poté nebo do doby, dokud jej neodvoláte. V případě, kdy se nestanete naším klientem, budeme na základě tohoto souhlasu zpracovávat údaje uvedené v odst. 1 po dobu 3 let od jeho udělení.

4. Podpisem tohoto dokument poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů společnosti tvujspravce s.r.o. a pronajmupokoj s.r.o.

5. Vezměte, prosím, na vědomí, že máte právo:

Další informace související se zpracováním Vašich osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách Evropské unie a Úřadu na ochranu osobních údajů.

Děkujeme za projevenou důvěru.